Nabożeństwa różańcowe 2011

Data 2011/10 18:30:00 | Temat: Różaniec 2011

Wg. propozycji z "Małego Gościa Niedzielnego" w czasie tegorocznych nabożeństw różańcowych modlimy się szczególnie za chrześcijan prześladowanych na świecie.
 


Bardzo wyjątkowe były dla nas te nabożeństwa (3,4 i 5 października) kiedy modliliśmy się za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II i "razem" z Nim. Oprócz wizerunku Błogosławionego, który nam towarzyszył, modliliśmy się pod "Jego przewodnictwem" wsłuchując się w głos Papieża nagrany w czasie, kiedy prowadził modlitwę różańcową i mogliśmy dotknąć, ucałować czy też przytulić relikwiarz Jego krwi.
To były niezwykle wzruszające chwile!!!
Po tych nabożeństwach Wiktoria dała świadectwo, że modliła się w pewnej intencji 47 lat i teraz Jej prośby za wstawiennictwem bł Jana Pawła II zostały wysłuchane! Uwielbiła też Boga w mocy relikwii bł. Papieża.
   


Czekają nas jeszcze inne szczególne przeżycia. Pamiętając, że Różaniec to modlitwa medytacyjna, w nabożeństwach 17,18,19 i 20 października będziemy rozmyślać nad tajemnicami naszego zbawienia a pomocą będą dla nas obrazy z Ziemi Świętej (i nie tylko!), gdzie poszczególne wydarzenia miały miejsce albo są z nimi jakoś związane!
 


Zapraszamy do wspólnej modlitwy!


Ten artykuł pochodzi ze strony:
http://www.pawelbielsko.pl